Краш-тести
ADAC
Результати весняних тестувань 
ДЕТАЛЬНІШЕ
ЗАМІНИМО АВТОКРІСЛО ПІСЛЯ ДТП
Безпека понад усе
Детальніше
Новинка
Модульна система iSense
1 База. 2 Крісла. 4 роки безпеки
Детальніше
Новинка
Kidfix i-Size
Найбезпечніше місце для вашої дитини
Детальніше
Новинка
STRIDER M
Просто. Будь де.
Детальніше
Інновація
GREEN SENSE
Текстиль із перероблених пляшок
Детальніше
ІННОВАЦІЇ У НАС В КРОВІ
ІННОВАЦІЇ У НАС В КРОВІ

Перші посмішки. Перші кроки. Перша спокійна ніч. Ми знаємо, що немає нічого кращого за перше відкриття. Для Britax перший раз & ndash; це спосіб розширювати межі можливого для того, щоб Ви і Ваша сім'я могли вибрати свій власний шлях.

 

Детальніше
БЕЗПЕКА НАВКОЛО НАС
БЕЗПЕКА НАВКОЛО НАС

Наш 50-річний досвід, ентузіазм і розуміння всієї багатогранності сімейного життя знайшли своє відображення при створенні найбільш сучасних і універсальних в світі автокрісел і колясок.

Детальніше
Про компанію

Починаючи з 1960-х років ми граємо важливу роль в розвитку автомобільної галузі, зокрема стандартів безпеки при перевезенні дітей.

Так, ми допомагали створювати перший в світі стандарт для ременів безпеки - British Standard, встановлений в 1960 році. У 1981 році ми керували розробкою першого в Європі стандарту щодо дитячих утримуючих пристроїв - ECE R44. Також ми зробили свій внесок в розробку наступних редакцій цього стандарту аж до ECE R44 04, яка діє в даний час. Крім того, ми брали участь в розробці нового стандарту i-Size - останнього нововведення в нормативній базі у сфері безпеки дитячих автомобільних крісел.

Читати повністю